BİSMİLLAH HER HAYRIN BAŞIDIR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

?

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Halit Ertuğrul
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından sahra Çarş. Haz. 24, 2009 7:55 pm

» Ehl-i gaflet dünyasının hakikatini tasvir eder levhadır
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından FAKİR Paz Nis. 26, 2009 10:12 pm

» Ölüm Geliyorum Diye Davetiye Basmaz....!
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından FAKİR Paz Nis. 26, 2009 9:44 pm

» Anket Eklemek!!
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından LiSeLiM C.tesi Nis. 25, 2009 9:40 pm

» Foruma Video Eklemek
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından LiSeLiM C.tesi Nis. 25, 2009 8:59 pm

» MEHMET ÂKİF ERSOY
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından Güllere_Vurgunum Cuma Nis. 24, 2009 10:28 pm

» İmam-ı Azam Ebû Hanîfe
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından la edri Cuma Nis. 24, 2009 10:07 pm

» İsmail el-Buhari (r.a)
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından la edri Cuma Nis. 24, 2009 12:39 am

» Hz. Ali (r.a)
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından la edri Cuma Nis. 24, 2009 12:35 am

» Hz. Ömer (r.a)
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Emptytarafından la edri Cuma Nis. 24, 2009 12:28 am

Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum

YazarMesaj
ravzam
Yeni Üye
Yeni Üye
ravzam

Kadın Mesaj Sayısı : 19
Teşekkür Et : 0
Uyarı :
Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Right_bar_bleue

Teşekkür Puanı : 0

Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Empty
MesajKonu: Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum   Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum EmptySalı Ocak 27, 2009 10:05 pm

** Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum Icon_quote
YARABBİ acizim okadarki acizligimi bile farkedemiyorum

ya hakk senden başka kimse yok kapısına gıdilecek bilirim ancak kac defa kactım o kapıdan sayısı meçhul.

bak yine eli boş yüzü kara geldim kapına ne kadar zaman gectıgı
ayaklarımda derman kalmadıgı umurumda degıl acılana kadar burdayım
gıtmem artık hıc bır yere

ya ilahi ac kapıyı yada bır işaret gönder yada içime bir huzur bırakta senden gelen bir lutuf oldugunu bıleyım

ya muktedir senin kudretinle geceler gündüzedöner kış yaza erer gecelerim cok karardı ey mukaddim sen gündüzü bana takdir eyle

kimsesizim

o kadarki siyah taşın üzerindeki karınca kadar yalnızım onun lebbeyk duasına lebbeyk dedıgın gıbı banada lebbeyk dermisin?

yüzüm günahlarımın hicabından yerlerde yınede gel ne olursan ol hitabına uyarak geldim

beni eli boş dönderme

YAARABBİM

Acizim ,acizliğimi bile farkedemiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası